Wirtualna panorama Ciechanowa

Odnośniki do ciekawych stron o architekturze, historii itp.

Moderatorzy: massatone, G_Kęsik, Michał Kaczorowski

massatone
Kontakt:

Wirtualna panorama Ciechanowa

Post autor: massatone » wt lut 21, 2006 3:11 pm

Na stronie UM pojawiła się ostatnio wirtualna panorama Ciechanowa, dość ciekawa inicjatywa, można popatrzeć na Ciechanów (i ładną pogode :) ) bez ruszania się z domu:
http://www.um.ciechanow.pl/index.php?po=panorama

A jest też do tego konkurs. Cytuje ze strony UM:
W związku z uruchomieniem panoramy Ciechanowa Wydział Promocji i Komunikacji Społecznej Urzędu Miasta ogłasza konkurs. Będzie on polegał na policzeniu i podaniu dokładnej liczby unikalnych lokalizacji, które składają się na całą panoramę. Pierwsze 10 osób, które policzą ilość lokalizacji tylko w obrębie Ciechanowa i prześlą prawidłową odpowiedź na adres um_webmaster@o2.pl zostaną nagrodzone filmami DVD o Zamku Książąt Mazowieckich, folderami turystycznymi oraz mapami miasta. Na prawidłowe odpowiedzi czekamy do 15 marca.
Ja już wygrałem, byłem pierwszy :P A jeśli też chcecie te płyty DVD - to prawidłowa odpowiedź to 57 :)

Awatar użytkownika
Michał Kaczorowski
Administrator
Kontakt:

Post autor: Michał Kaczorowski » wt lut 21, 2006 3:53 pm

Zdradzę że pracujemy też nad czymś podobnym, tylko z Ciechanowem przedwojennym. :)

massatone
Kontakt:

Post autor: massatone » wt lut 21, 2006 9:40 pm

no nie, to mi teraz smaczku narobiłeś :) Kończcie jak najszybciej :)

Awatar użytkownika
Michał Kaczorowski
Administrator
Kontakt:

Post autor: Michał Kaczorowski » śr lut 22, 2006 10:04 am

Acha, i dzieki wielkie za podpowiedź. Też wygrałem :) Ciekawe co jest na tym DVD.

A co do naszego projektu, to jeszce długa droga. Jak będę miał czas to może trochę w tym podłubię i zamieszczę jakieś obrazki z postępu prac :)

Awatar użytkownika
Michał Kaczorowski
Administrator
Kontakt:

Post autor: Michał Kaczorowski » wt mar 21, 2006 4:09 pm

Jeszcze raz dzięki za "cynk" :) Z wygranych upominków najciekawsza jest nowa wersja dokładnego planu miasta. Porównując z pierwszą wersją, trochę się zmieniło :)

massatone
Kontakt:

Post autor: massatone » wt mar 21, 2006 8:03 pm

Trzeba sobie pomagać przecież :)
Filmu jeszcze nie oglądałem, ale i tak najbardziej cieszę się z planu, bo np. w poprzedniej wersji nie mialem zaznaczonych bloków na Kanadyjkach czy chocby mojego domu :) a teraz wszystko jest i trzeba pochwalic UM, bo plan jest bardzo dokladny, a na dodatek pokazuje jak Ciechanów ma sie rozwijac. Za to ukłony z mojej strony.

Awatar użytkownika
Michał Kaczorowski
Administrator
Kontakt:

Post autor: Michał Kaczorowski » sob kwie 28, 2012 8:38 pm

Po sześciu (!) latach odkopuję wątek bo na nowej stronie UM pojawiły się nowe panoramy (niestety stare zniknęły...)

ODPOWIEDZ