Szkice

Fotografie miasta i okolic - architektura, przyroda...

Moderatorzy: massatone, G_Kęsik, Michał Kaczorowski

urbanowp

Szkice

Post autor: urbanowp » ndz kwie 22, 2007 10:50 pm

Szkice pochodzą z pleneru malarskiego odbywającego się w Gołotczyźnie.
Oczywiście ja ich nie wykonałem i mam tylko nadzieję, że ich autor nie ma nic przeciwko, że udostępniłem je na forum. :D

Obrazek
Autor: Zygmunt Szczepankowski

Obrazek
Autor: Zygmunt Szczepankowski

Obrazek
Autor: Marek Zalewski

marek zalewski

Post autor: marek zalewski » pt lip 03, 2009 7:13 pm

... z jakiego pleneru? Zamek i ratusz jest autorstwa Zygmunta Szczepankowskiego a brama klasztorna jest mojego autorstwa... wiecie Panowie, że tak nie wolno? proszę przynajmniej podpisać...
...NIECH ŻYJE SZTUKA...

Awatar użytkownika
Michał Kaczorowski
Administrator
Kontakt:

Post autor: Michał Kaczorowski » pt lip 03, 2009 10:50 pm

Post co prawda sprzed dwóch lat ale prace już podpisane ;)

massatone
Kontakt:

Post autor: massatone » pt lip 03, 2009 11:16 pm

marek zalewski pisze:... z jakiego pleneru? Zamek i ratusz jest autorstwa Zygmunta Szczepankowskiego a brama klasztorna jest mojego autorstwa... wiecie Panowie, że tak nie wolno? proszę przynajmniej podpisać...
Nie chcę się znów kłócić, ale czy brak podpisów był winą "Panów"? Wpis ma autora, nie trzeba oskarżać "Panów", kimkolwiek oni są.
A swoją drogą z wiadomości urbanowp można się domyśleć, że nie wiedział, kto jest autorem tych prac, a bardzo fajnie, że je pokazał szerszemu gronu, bo są bardzo ładne. Oczywiście podpis się należy, ale chyba nie warto robić o to wielkiej awantury.
Ciechanów. Nie da się.

marek zalewski

Post autor: marek zalewski » pn lip 06, 2009 8:45 am

...hm, a kto robi jakąś awanturę...zwróciłem tylko uwagę a tak dla informacji to mam takich grafik ciechanowskich / różnych miejsc/ chyba około 30 sztuk i jak będziecie Panowie chcieli to mogę udostępnić...
...a tak na przyszłość to czemu jesteście tacy przewrażliwieni i piszecie zaraz o kłótni?...pozdrawiam
...NIECH ŻYJE SZTUKA...

ODPOWIEDZ