[Hydepark] Włazy kanalizacyjne na deptaku

Rozmowy na temat architektury Ciechanowa nie mieszczące się w innych kategoriach.

Moderatorzy: massatone, G_Kęsik, Michał Kaczorowski

Kilkujadek

[Hydepark] Włazy kanalizacyjne na deptaku

Post autor: Kilkujadek » śr paź 20, 2010 12:06 am

Przepraszam, że zapytam.
Kto wpadł na pomysł umieszczenia na deklu ściekowym herbu miasta :?: :evil: Kiedyś w sklepach pojawił się papier toaletowy z podobizną Jerzego Urbana ale za jego zgodą i przyzwoleniem. Dodatkowo herbie Ciechanowa jest św. Piotr :!: To jest profanacja i obraza uczuć religijnych :!: :evil:

Awatar użytkownika
Michał Kaczorowski
Administrator
Kontakt:

Post autor: Michał Kaczorowski » śr paź 20, 2010 12:24 am

Temat był wałkowany już rok temu na forum GW:

http://forum.gazeta.pl/forum/w,557,1029 ... c.html?v=2

Kilkujadek

Post autor: Kilkujadek » śr paź 20, 2010 1:42 am

Z całym szacunkiem ale forum.gazeta.pl. to... Skoda gadać.
Natomiast dziwi mnie elementarny brak wyczucia smaku. Niestosowność wręcz razi więc nie mogę zrozumieć dla czego temat jest wałkowany od roku i nikt z tym jeszcze nie zrobił porządku :?: :shock:
Może władze miasta czekają na zgłoszenie do prokuratury :?: Jestem niewierzący ale uczono mnie szacunku dla symboli i religii, a tu taka plama...

GrzegorzP

Post autor: GrzegorzP » śr paź 20, 2010 3:36 am

Większość miast w Polsce ma umieszczone herby na pokrywach ściekowych i jakoś nigdzie nikt sie nie wykłóca o to i ja też nie widze w tym żadnego problemu. Fakt faktem mamy w herbie św. Piotra i można to uznać za niestosowne ale już nie przesadzajmy. Jeżeli ktoś uważa że jest to złe to niech nie chodzi po tych pokrywach i sprawa załatwiona sam nie bedzie deptać to bedzie miał sumienie czyste.

Kilkujadek

Post autor: Kilkujadek » śr paź 20, 2010 8:02 am

I tak właśnie wygląda Pop-"kultura". Przez setki lat nikt by się nie ośmielił umieszczenia herbu lub wizerunku świętego na latrynie, dziś jest to normą :?: :evil: Może pisuary z godłem państwa, muszle klozetowe z prezydentem RP :?: Dziki to kraj... :!: :evil:

Awatar użytkownika
kuba_jzro

Post autor: kuba_jzro » śr paź 20, 2010 10:59 am

A ja uważam że popkulturą jest doszukiwanie się dzisiaj we wszystkim 'drugiego dna'. To takie modne. W polityce, w mediach. Dajmy już temu spokój to herb miasta i tyle. W Gdańsku też są takie studzienki. A modów po przeczytaniu prosiłbym o cięcie,bo oddalamy się od tematu. Jak się komuś nudzi i rozmyśla nad takimi pierdołami to proponuję iść na deptak, cyknąć kilka fotek i tu zamieścić bo dawno żadnego update'u nie było. Dziękuję za uwagę :P
' wkładam słuchawki i biegnę - przez Ciechanów, Jemu dziękuję, bo kim bym był bez Niego? ... '

Awatar użytkownika
Michał Kaczorowski
Administrator
Kontakt:

Post autor: Michał Kaczorowski » śr paź 20, 2010 11:07 am

Kilkujadek pisze:Z całym szacunkiem ale forum.gazeta.pl. to... Skoda gadać.
Dlatego nie chciałbym aby poziom na naszym dyskusji sięgnął tamtego ;)

GrzegorzP

Post autor: GrzegorzP » śr paź 20, 2010 1:34 pm

Jednak faktycznie Ciechanów należy do jednej partii politycznej (nie wszyscy) bo tak samo jak oni potrafi się o wszystko czepiać nawet o takie bzdury jak pokrywy ściekowe, jakby nie było ważniejszych spraw tj. bezrobocie, kultura, budowa infrastruktury miejskiej ...

Cieszmy się że Warszawska sie zmieniła i nie ma takiej wsi jak kiedys a nie wyszukujecie najdrobniejszych głupot...

I jeszcze coś bo musze to powiedzieć: KILKUJADEK daj na luz, bo ostatnio wszystkie twoje wpisy są samę negatywne, wszystko ci sie nie podoba i wszystkiego sie czepiasz Jak sie nie podoba to zawsze można zmienić miejsce zamieszkania albo samemu działać aby było lepiej a nie tylko gadać ze to złe tamto kiepskie itd...
Ostatnio zmieniony śr paź 20, 2010 5:48 pm przez GrzegorzP, łącznie zmieniany 1 raz.

Tomek Krośnicki

Post autor: Tomek Krośnicki » śr paź 20, 2010 2:33 pm

Ja również uważam, że dalsza dyskusja na ten temat pozbawiona jest sensu . Należy umieć rozróżnić herb miasta od elementów religijnych. I tak na marginesie- mnie jako osobie wierzącej to nie przeszkadza.

Kilkujadek

Post autor: Kilkujadek » śr paź 20, 2010 4:57 pm

GrzegorzP pisze:Jednak faktycznie Ciechanów należy do jednej partii i tak jak ta partia potrafi się o wszystko czepiać nawet o takie bzdury jak pokrywy ściekowe, jakby nie było ważniejszych spraw tj. bezrobocie, kultura, budowa infrastruktury miejskiej ...
Jakoś nie bardzo rozumiem co ma do tego "partia"? Pokrywy ściekowe stanowią element infrastruktury, a o takich czy innych decydują ludzie. Nie PARTIA! Socjalizm się skończył w 89.
Co do wpisów negatywnych.
W końcu to my podatnicy pośrednio zatrudniamy urzędników którzy w naszym imieniu wydają nasze pieniądze wpłacane w formie podatków. Mamy prawo żądać aby te pieniądze były wydawane roztropnie.

Awatar użytkownika
Michał Kaczorowski
Administrator
Kontakt:

Post autor: Michał Kaczorowski » śr paź 20, 2010 7:09 pm

Wydzieliłem temat kontrowersyjnych włazów aby nie zaciemniać tematu o Warszawskiej. Proszę kontynuować dyskuję w tym wątku. Jednak z uwagi na to że poruszane są tematy polityczno-światopoglądowe mogę w każdej chwili ten wątek zamknąć ;)

GrzegorzP

Post autor: GrzegorzP » śr paź 20, 2010 8:10 pm

Michał Kaczorowski pisze:Wydzieliłem temat kontrowersyjnych włazów aby nie zaciemniać tematu o Warszawskiej. Proszę kontynuować dyskuję w tym wątku. Jednak z uwagi na to że poruszane są tematy polityczno-światopoglądowe mogę w każdej chwili ten wątek zamknąć ;)
Przepraszam za temat polityki ale juz go nie użyję - obiecuje heh...- to co chciałem już powiedziałem ...

wudar

Post autor: wudar » ndz paź 31, 2010 10:57 pm

Ehh może przetarg na logo studzienek ? Wydać 10 tys dla ... Właśnie po co ? ? ? Żałosny temat

ODPOWIEDZ