Turystyka północnego Mazowsza

W granicach powiatu ciechanowskiego.

Moderatorzy: massatone, G_Kęsik, Michał Kaczorowski

walter

Turystyka północnego Mazowsza

Post autor: walter » czw lut 19, 2009 1:00 pm

Napotkałem w Internecie stronę Lokalnej Organizacji Turystycznej Północnego Mazowsza. Co prawda jest to organizacja spoza naszego powiatu, ale zakres jej obejmuje również nasz. Cieszy mnie, że ich działalnosć wydaje się mieć korzyści dla rozwoju turystyki północnego Mazowsza. Koordynując działania samorządów regionu uda się wykorzystać efekt skali i zwiększyć atrakcyjność. LOT PM przygotował Strategię Rozwoju Turystyki Północnego Mazowsza do roku 2020.
W Ciechanowie istnieje LOT Ziemia Ciechanowska. Czy wiadomo jakie działania prowadzi ta organizacja?

marek zalewski

Post autor: marek zalewski » czw lut 19, 2009 9:02 pm

To jakaś następna fikcja ... nawet było wesoło jak powstawała , byłem w gronie osób założycieli LOTu w Ciechanowie /wydałem nawet parę groszy na Notariusza/ i jak zwykle chyba zmyłka... Najprawdopodobniej Pani K. chciała zebrać parę ,,punktów'', że działa, że sukces, że mam jakieś kontakty... i NIC, WIELKIE NIC /ale mam jeszcze jakąś nadzieję/
...NIECH ŻYJE SZTUKA...

ODPOWIEDZ