Remont ulicy Sienkiewicza

Drogi, mosty, kolej, komunikacja miejska...

Moderatorzy: massatone, G_Kęsik

Awatar użytkownika
G_Kęsik
Administrator
Kontakt:

Remont ulicy Sienkiewicza

Post autor: G_Kęsik » czw maja 25, 2017 9:24 pm

Wklejam zdjęcie trwającego już remontu
Obrazek
http://ciechanow.edu.pl/forum_ac/Ciech_ ... _05_03.jpg

Awatar użytkownika
G_Kęsik
Administrator
Kontakt:

Re: Remont ulicy Sienkiewicza

Post autor: G_Kęsik » wt sie 15, 2017 9:19 pm

Fotografia remontu środkowego odcinka ulicy
Obrazek
https://www.fotosik.pl/zdjecie/6077d2ad4794e7fe

Awatar użytkownika
Michał Kaczorowski
Administrator
Kontakt:

Post autor: Michał Kaczorowski » śr paź 04, 2017 10:18 pm

Zdjęcia Urzędu Miasta:

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
G_Kęsik
Administrator
Kontakt:

Post autor: G_Kęsik » ndz paź 08, 2017 6:35 pm

Na zdjęciach wszystko wygląda ładnie a z bliska widać niedoróbki - zwłaszcza jeśli chodzi o położoną kostkę - kamienie leżą różnie - część gładkim, część poszarpanym bokiem do wierzchu. W dodatku są pomiędzy nimi są dość spore odstępy, co w praktyce generuje potworny hałas podczas przejazdu samochodów (które jeszcze dodatkowo rozpędzają się na nowej nawierzchni). Ale pewnie ja się nie znam... w końcu robili to specjaliści.
Obrazek
http://ciechanow.edu.pl/forum_ac/Ciech_ ... _10_03.jpg

Awatar użytkownika
Michał Kaczorowski
Administrator
Kontakt:

Post autor: Michał Kaczorowski » wt paź 10, 2017 5:19 pm

W moim aucie czuć każdy kamień ;) Jak się poprawi pogoda wrzucę parę "kwiatków" z tej budowy.

Awatar użytkownika
lidke.a

Post autor: lidke.a » wt paź 10, 2017 10:47 pm

Ja już pisał i mówił nie raz. Polak pod niemieckim karabinem zrobił za darmo drogę która wytrzymała 70 lat, ile wytrzyma ta sama droga którą zrobi Polak dobrowolnie za nie małe pieniądze? Nie chce nikomu ubliżać ale jakoś nie sądzę by było to 70 lat...

Awatar użytkownika
G_Kęsik
Administrator
Kontakt:

Post autor: G_Kęsik » czw paź 12, 2017 8:36 pm

A co do latarni - to identyczne stoją w Pomiechowie - przejeżdżałem pociągiem i tak mnie tknęło, że gdzieś już je widziałem ;)

pparolski

Post autor: pparolski » pt paź 13, 2017 9:09 pm

jako widzący etap prac na przestrzeni kilu miesięcy i przejeżdżający tą ulicą kilkukrotnie w ciągu dnia pozwolę sobie o komentarz ;)

Być może lepsze zagęszczenie tej kostki byłoby możliwe przy użyciu cięższej zagęszczarki niż na moje oko 200 kg

Droga jest "w miarę" równa na całym odcinku oddanym do użytku prócz "małych progów" na odcinku prostopadłym do ul. Powstańców Warszawskich, szczególnie wyczuwam to w aucie na 18 calowych niskoprofilowanych oponach, w dostawczaku praktycznie nie mam takich odczuć. Spadki są okey, po ulewach nie zauważyłem odcinków gdzie robiłyby się kałuże, a ma to miejsce na świeżo wyremontowanym asfaltowym odcinku vis a vis Poczty - chodzi u tworzące się ogromne kałuże przy zatoczkach parkingowych. Ten odcinek asfaltowy powinien mieć przy krawężnikach i zatoczkach korytka ściekowe.

Panowie spójrzcie na "poprawione studzienki" na pętli - wg mnie partacka robota. Niby sprzęt do robót budowlanych regionalne firmy mają lepszy niż chociażby 5 lat temu, ale studzienek to oni naprawiać nie potrafią. Tutaj jedynie za robotę można pochwalić firmę, która poprawiała studzienki na krajowej 60 w ciągu miasta, ale to zapewne firma nie z Ciechanowa.
Na pętli przydałoby się także przejrzeć niektóre odcinki i porobić korytka ściekowe.

ODPOWIEDZ