Strona 1 z 1

Nowe pomniki i obeliski

: czw maja 28, 2009 5:42 pm
autor: massatone
Nie wiedziałem, gdzie poruszyc ten temat, więc pomyslalem, ze warto założyc nowy temat. A może się jeszcze kiedys przyda:

Ze strony Urzędu Miasta:
Podczas dzisiejszej sesji Rady Miasta radni bardzo dobrze ocenili funkcjonowanie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w 2008 r. Wyrazili też zgodę na wzniesienie obelisku poświęconego pamięci Ciechanowian walczących w II wojnie światowej. Obelisk zostanie ulokowany na ul. Armii Krajowej przy skrzyżowaniu z ul. Sikorskiego.

: śr lip 15, 2009 1:31 pm
autor: Michał Kaczorowski
Z Gazety Samorządu:
Obrazek

: wt sie 31, 2010 1:47 pm
autor: kuba_jzro
Pomnik w tracie budowy

Obrazek

: czw wrz 02, 2010 8:12 pm
autor: Mariusz_MK
Nawet kamień nie pasuje do tej wizualizacji wzięli pierwszy lepszy co przy PKP leżał jak peron robili xD

: czw wrz 02, 2010 11:20 pm
autor: massatone
Ogólnie lubię pomniki, w ogóle mi nie przeszkadzają i niech ich będzie w mieście jak najwięcej. Ale trzeba pamiętać o kontekście miejsca. Na pasie zieleni pomiędzy pasami ruchliwej drogi taki niewielki głaz wygląda trochę komicznie. Więc jeśli koniecznie to miejsce - to powinien to być duży obelisk, zwłaszcza, że jest to prawie skrzyżowanie dróg, więc powstałaby pewnego rodzaju dominanta widoczna z daleka. Natomiast jeśli koniecznie ma być ten głaz, to powinien on się znajdować w jakimś bardziej ustronnym miejscu, mniej centralnie położonym - na jakimś skwerze na przykład.

: ndz kwie 29, 2012 12:30 pm
autor: Michał Kaczorowski
Dziwi mnie że jeszcze że nigdzie na forum nie pojawiła się informacja o figurze Dody w Ciechanowie. Co prawda dd początku wiadomo było ze to prowokacja Marka Zalewskiego ale media podchwyciły i wybuchła "afera" ;)

PS. Jutro u Szymona Majewskiego relacja z odsłonięcia ;)

: ndz kwie 29, 2012 2:47 pm
autor: Mariusz_MK

: pn kwie 30, 2012 7:32 pm
autor: Kilkujadek
Michał Kaczorowski pisze:Dziwi mnie że jeszcze że nigdzie na forum nie pojawiła się informacja o...
Litości Michał.
Nie przy jedzeniu...

: pn kwie 30, 2012 9:23 pm
autor: Michał Kaczorowski
"My otwieramy oczy niedowiarkom. Patrzcie - mówimy - to nasze, przez nas wykonane i to nie jest nasze ostatnie słowo!" :twisted:

: śr maja 23, 2012 6:08 pm
autor: TLM
Michał Kaczorowski pisze:Dziwi mnie że jeszcze że nigdzie na forum nie pojawiła się informacja o figurze Dody w Ciechanowie. Co prawda dd początku wiadomo było ze to prowokacja Marka Zalewskiego ale media podchwyciły i wybuchła "afera" ;)

PS. Jutro u Szymona Majewskiego relacja z odsłonięcia ;)
Jazda bez trzymanki, jestem ZA!