Praca dodatkowa.

Odnośniki do ciekawych stron o architekturze, historii itp.

Moderatorzy: massatone, G_Kęsik, Michał Kaczorowski

ODPOWIEDZ [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
słowiczek
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Praca dodatkowa.

Post autor: słowiczek » pt lip 23, 2021 11:36 pm

Witajcie,
interesuje mnie dodatkowa praca. Jestem na macierzyństwie i chciałabym zająć się czymś dodatkowym... Tak zastanawiam się nad tym- czy nie spróbować działać jako konsultantka oriflame . Macie może doświadczenie w takiej branży? Co możecie mi powiedzieć o współpracy z Avon?

ODPOWIEDZ [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable