Poniemiecki dom na ul.Powstańców Warszawskich 2

Ponure czasy Zichenau.

Moderatorzy: massatone, G_Kęsik, Michał Kaczorowski

Magda Kisielewska

Post autor: Magda Kisielewska » pt mar 06, 2009 11:00 am

A ten pan Zagroba zabrania umieszczania zdjęć, a sam się bierze za rozkuwanie ścian. Proszę pana- to mój dom rodzinny, jestem jego współwłaścicielką i chciałabym wszystkim na forum pokazać jak wygląda, a Pana prosić o zaprzestanie rozkuwania ścian. Takie samowolne działania bez nadzoru budowlanego mogą skończyć się katastrofą budowlaną.

Awatar użytkownika
Michał Kaczorowski
Administrator
Kontakt:

Post autor: Michał Kaczorowski » pt mar 06, 2009 3:13 pm

Bardzo proszę o dogadanie się na PM albo mailowo. Zdjęcia zawsze mogę przywrócić.

Pozdrawiam

maciek_zagroba

Post autor: maciek_zagroba » pt mar 06, 2009 7:01 pm

Szanowna Pani Magdaleno!
Co do domu to z tego co wiem właścicieli jest dwóch więc nie ma tu mowy o jakiejśkolwiek samowolce. Argument z nadzorem budowlanym jest dobry i mocny (brawo) ale jedynie wtedy jeśli by zaistniała taka sytuacja jak "rozkuwanie ścian". Prawo do wnioskowania o usunięcie zdjęć mam jako twórca wątku i skorzystałem z niego na prośbę właściciela posiadłości. Mam nadzieję że nie zdenerwowałem Pana, Panie Michale ale uważam że takie sprawy trzeba wyjaśniać na forum. A co do Pani Magdaleny to nie chciałbym aby nasza różnica zdań wpłynęła jakkolwiek na stosunki między właścicielami.
Pozdrawiam!

Magda Kisielewska

Post autor: Magda Kisielewska » sob mar 07, 2009 11:34 pm

Sprawa zdjęć jest tematem zbyt błahym, by mogła wpływać na moje stosunki z bratem i ciocią. Nie warto zaprzątać sobie tym głowy. Jest mi tylko trochę smutno, bo jestem osobą, która nigdy nie angażuje się w żadne fora. Ale gdy przypadkiem natrafiłam na wątek o moim domu, naturalne jest, że żywo mnie zainteresował. Od razu więc dodałam jego zdjęcia zrobione w poprzednie wakacje. Przyznam, że zdziwił mnie lekko a nawet poirytował ich brak po ponownym zalogowaniu się na ten portal. No ale trudno, jak brat nie chce, to jego święte prawo. Mogłabym oczywiście założyć bliźniaczy wątek najeżony zdjęciami, mający wręcz charakter fotobloga,mogłabym nawet jako współwłaścicielka prosić administratora o jego całkowite usunięcie, ale po co? To nie leży w mojej naturze. A tak na marginesie- jaki sens jest w zakładaniu wątku o konkretnym budynku, podawaniu jego adresu i innych szczegółów bez ilustrowania tego zdjęciami? Absurd godny chłopaków z Monty Pythona. Ukłony. EOT

ODPOWIEDZ